Yaz ayları yaklaşırken yaptırılabilecek işlemler

Cooltech (Soğuk Lipoliz) 

Soğuk lipoliz uygulaması günümüzde en çok tercih edilen bölgesel incelme yöntemidir. Uygulama yaptıran kişi ise sosyal hayatına devam edebilmektedir. İlk hafta kas ağrısı ve ödem görülmektedir. Cildin hassasiyetine göre uygulanan bölgede hafif morarma olabilmektedir. Uygulama sonrası ve öncesi su tüketimine dikkat etmek gerekmektedir. Seans aralıkları 4 ile 6 hafta aralıklarla yapılmakta olup kaç seans olacağı kişiye ve probleme göre değişiklik göstermektedir. FDA onaylı bu uygulamada cerrahi işlem olmadan bölgesel yağlardan soğuk vakum etkisiyle hedef yağ hücrelerini -8 derecede dondurup parçalanmasını sağlayıp, metabolik olarak vücuttan atılımını sağlar.

Vellashape III (Vücud Şekillendirme ve Selülit)  

VellaShape III içinde bipolar radyofrekansi infrared, vakum ve mekanik masaj gibi 4 farklı sistemi barındıran FDA onaylı bir cihazdır. Dokuyu ısıtarak vakum özelliği ile dolaşımı arttır, ısının etkisini yükseltir.

Selülit derecesi ve şikayete neden olan bölgesel yağlanma yoğunluğuna göre seans ve uygulama protokolü belirlenir. Haftada 2 kez uygulama yapılıp, 4-8 seans arasında değişmektedir. Bu uygulamada selülitin derecesine göre seans sayısında değişiklik görülmektedir.

Onda    

Elektromanyetik ışınlar yardımı ile vücuttaki selülitlerin azaltılmasını sağlayan bir estetik tedavi şeklidir. Coolwaves olarak adlandırılan bu yöntem, mikrodalga enerjisini kullanarak vücuttaki yağları küçültüp daha pürüzsüz bir vücuda sahip olunmasını sağlamaktadır.

Kullanım alanları nelerdir ?

Bölgesel incelme, selülit tedavisi ve sıkılaşmada yüksek başarı oranı ile kullanılmaktadır.